KINGIIDEED

KINGIIDEED

Kiired kingiideed - postitame 1 tööpäeva jooksul!  Ehted on pakitud kinkekarpi.


Tootevõrdlus (0)


Mansetinööbid - ruut kassisilmaga

Mansetinööbid - ruut kassisilmaga

Terasest mansetinööbid, ruudu kujulise valge kassisilmaga  15x15mm...

25.00

Mansetinööbid - ümara kassisilmaga

Mansetinööbid - ümara kassisilmaga

Terasest mansetinööbid ümara valge kassisilmaga  16mm...

25.00

Hõbekäevõru - aventuriini ja tsirkoonidega

Hõbekäevõru - aventuriini ja tsirkoonidega

lus minimalistlik 925 prooviga hõbekäevõru rohelise aventuriiniga. Kaal 7,13g. Aventuriin 10mm. Hõbekäevõru läbimõõt 65mm. Aventuriin, mis on väga positiivne kivi, kasutatakse aedade ja majade kaitseks geopaatilise stressi eest. Aventuriin imab endasse elektromagnetilised lained ja aitab keskkonna saastatuse korral. See kivi kaitseb südameenergia metafüüsilise vampirismi puhul ning ühendab mentaal- ja emotsionaalkeha, stabiliseerib ka inimese meeleseisundit, aidates ummikseisu puhul ära tunda alternati..

60.00

Hõbekäevõru - sinise ahaadiga

Hõbekäevõru - sinise ahaadiga

Ilus minimalistlik 925 prooviga hõbekäevõru sinise ahaadiga. Kaal 3,78g. Ahaat 8x6mm. Hõbekäevõru läbimõõt 65mm. Võimsa ja mitmetasandilise puhastajana ning emotsionaalset, füüsilist ja vaimset tasakaalu soodustava maanduskivina stabiliseerib ahhaat energiaid ning harmoniseerib yini ja yangi. Selle leevendava ja rahustava kivi toime on aeglane, ent ülimalt võimas. Ahhaat aitab teil omaks võtta teie tõelist olemust ning väljendada oma tõde mis tahes olukordades. Tervendades südames peituvat viha ja kibe..

40.00

Hõbekett -  kullatud, mummudega

Hõbekett - kullatud, mummudega

Hõbekett 925 prooviga, ülekullatud kollase kullaga.  Väikesed metalse läikega kuubik mummud. Keti laius 1mm. Pikkus 50cm, kaal 3,36g...

15.00

Hõbekõrvarõngad -  ametüst ja roosa kvarts

Hõbekõrvarõngad - ametüst ja roosa kvarts

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne 5mm tahuline ametüst ja rippuvad roosa kvartsi tilgad 13x10mm. Kõrvarõngaste pikkus 5cm. Kaal 7.08g..

35.00

Hõbekõrvarõngad -  ametüstiga 2

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga 2

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tilga kujuline ametüst 5x6mm. Kõrvarõngaste pikkus 3,5cm. Kaal 3,50g..

20.00

Hõbekõrvarõngad -  hall berüll

Hõbekõrvarõngad - hall berüll

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga. Naturaalne berüll 8mm.  Head turvalised ja mugavad kinnitused. Kõrvarõngaste pikkus 3,5cm. Kaal 4,93gBERÜLL on puhtusekivi, mis viib teid kontakti kõrgema juhatusega ning aitab teha vaid seda, mis on nii teile kui ka kõikidele teistele kõrgemaks hüvanguks. Berüllist on abi stressirohketel aegadel, sest ta toetab kõigi mittevajalike koormate mahapanemist. Berüll on kivi, mida on juba ammustest aegadest kasutatud pühades rituaalides. Preestrinnad kasutasid berülli Kuuju..

25.00

Hõbekõrvarõngad -  hall kuukivi

Hõbekõrvarõngad - hall kuukivi

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga. Naturaalne kuukivi 8mm. Kõrvarõngaste pikkus 3,5cm. Kaal 4,05gKUUKIVI - Selle meremeeste ja rändurite kaitsja mõju on intensiivsem kasvava ja mahedam kahaneva kuu ajal. Kuukivist on abi jumalanna omaduste kehastamise poole püüdlemisel. Olles võimas intuitsiooni aktiveerija, võib esile kutsuda tugevaid nägemusi. Seega võite vajada kõrvale mõnd tasakaalustavat ja maandavat kivi, mis aitaks läbi näha illusioonidest ning ohjeldada psüühiliste kogemustega kaasneda võivaid ülevo..

18.00

Hõbekõrvarõngad -  lasuriit

Hõbekõrvarõngad - lasuriit

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga. Naturaalne lasuriit 8mm.  Head turvalised ja mugavad kinnitused. Kõrvarõngaste pikkus 3,5cm. Kaal 5,16g..

20.00

Hõbekõrvarõngad -  oksüdeeritud roosa kvartsiga

Hõbekõrvarõngad - oksüdeeritud roosa kvartsiga

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne 8mm roosa kvarts.  Kõrvarõngaste pikkus 4,2cm. Kaal 5.04g..

35.00

Hõbekõrvarõngad -  roheline aventuriin

Hõbekõrvarõngad - roheline aventuriin

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga. Naturaalne aventuriin 8mm.  Kõrvarõngaste pikkus 3,3cm. Kaal 4,10g..

18.00

Tooted 1 kuni 12, kokku 107 tootest (9 lehekülge)