KINGIIDEED

KINGIIDEED

Ehted on pakitud kinkekarpi


Tootevõrdlus (0)


Mansetinööbid - mustvalge

Mansetinööbid - mustvalge

Terasest mansetinööbid, kesksel kohal musta emailiga ruudustik ja ümber valged väikesed tsirkoonid. Mõõt: 15x15mm. Väga soliidsed. ..

22.00

Mansetinööbid - puiduga

Mansetinööbid - puiduga

Terasest mansetinööbid puidust pealispinnaga 16x16mm...

25.00

Mansetinööbid - ruut kassisilmaga

Mansetinööbid - ruut kassisilmaga

Terasest mansetinööbid, ruudu kujulise valge kassisilmaga  15x15mm...

25.00

Mansetinööbid - ümara kassisilmaga

Mansetinööbid - ümara kassisilmaga

Terasest mansetinööbid ümara valge kassisilmaga  16mm...

25.00

Hõbekäekett  -  must turmaliin

Hõbekäekett - must turmaliin

Hõbekäekett 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tahumatu erikujuline must turmaliin. Käeketi pikkus 17,5cm, pindatav osa 3cm. Kaal 15,34Must turmaliin on väga efektiivne needuste, psüühilise rünnaku ning pahasoovlikkuse blokeerija; kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse, elektromagnetiliste häirete, radiatsiooni ning kõikvõimalike negatiivsete energiate eest. Kui asetada must turmaliin kehale, tõmbab ta välja negatiivse energia ning eemaldab blokeeringud. Paigutatuna erinevatesse punktidesse (näiteks ..

65.00

Hõbekäekett - mütsikesed

Hõbekäekett - mütsikesed

925 prooviga hõbekäekett, 9,64g ja 18cm pikk ..

45.00

Hõbekäekett - tahulise oonüksiga

Hõbekäekett - tahulise oonüksiga

Must läätsekujuline tahutud oonüks ja 925 hõbe - käeketi pikkus 19cm, kaal 6,8g. ..

28.00

Hõbekäevõru - sinise ahaadiga

Hõbekäevõru - sinise ahaadiga

Ilus minimalistlik 925 prooviga hõbekäevõru sinise ahaadiga. Kaal 3,78g. Ahaat 8x6mm. Hõbekäevõru läbimõõt 65mm. Võimsa ja mitmetasandilise puhastajana ning emotsionaalset, füüsilist ja vaimset tasakaalu soodustava maanduskivina stabiliseerib ahhaat energiaid ning harmoniseerib yini ja yangi. Selle leevendava ja rahustava kivi toime on aeglane, ent ülimalt võimas. Ahhaat aitab teil omaks võtta teie tõelist olemust ning väljendada oma tõde mis tahes olukordades. Tervendades südames peituvat viha ja kibe..

40.00

Hõbekett -  kullatud, mummudega

Hõbekett - kullatud, mummudega

Hõbekett 925 prooviga, ülekullatud kollase kullaga.  Väikesed metalse läikega kuubik mummud. Keti laius 1mm. Pikkus 50cm, kaal 3,36g...

15.00

Hõbekõrvarõngad -  ametüstiga 2

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga 2

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tilga kujuline ametüst 5x6mm. Kõrvarõngaste pikkus 3,5cm. Kaal 3,50g..

20.00

Hõbekõrvarõngad -  granaat graanulitega

Hõbekõrvarõngad - granaat graanulitega

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne 6mm punane granaat. Kõrvarõngaste pikkus 3cm. Kaal 3,64gGranaat sobib hästi kõigile, kes soovivad oma eluga edasi liikuda. Neile, kellel on ees ootamas raske periood, kes plaanivad mõne projekti või ettevõtmise algatamist või kes tegelevad mõne loova valdkonnaga.Granaati võiksid endaga kaasas kanda ka kõik need, kes tunnevad, et kipuvad liialt kiirustama ja läbi elu tormama ning peaksid püüdma õppida elama rohkem siin ja praegu.Hea kaaslane ..

29.00

Hõbekõrvarõngad -  hall berüll

Hõbekõrvarõngad - hall berüll

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga. Naturaalne berüll 8mm.  Head turvalised ja mugavad kinnitused. Kõrvarõngaste pikkus 3,5cm. Kaal 4,93gBERÜLL on puhtusekivi, mis viib teid kontakti kõrgema juhatusega ning aitab teha vaid seda, mis on nii teile kui ka kõikidele teistele kõrgemaks hüvanguks. Berüllist on abi stressirohketel aegadel, sest ta toetab kõigi mittevajalike koormate mahapanemist. Berüll on kivi, mida on juba ammustest aegadest kasutatud pühades rituaalides. Preestrinnad kasutasid berülli Kuuju..

25.00

Tooted 1 kuni 12, kokku 132 tootest (11 lehekülge)