Bali / India hõbeehted

Siit kategooriast leiab eksootilisemaid ehteid otse Bali saarelt Indoneesiast või parimatelt käsitöölistelt Indiast. Kõik ehted on 925 prooviga hõbedast naturaalsete poolvääriskividega.


Tootevõrdlus (0)


Hõbekäekett  -  must turmaliin

Hõbekäekett - must turmaliin

Hõbekäekett 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tahumatu erikujuline must turmaliin. Käeketi pikkus 17,5cm, pindatav osa 3cm. Kaal 15,34Must turmaliin on väga efektiivne needuste, psüühilise rünnaku ning pahasoovlikkuse blokeerija; kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse, elektromagnetiliste häirete, radiatsiooni ning kõikvõimalike negatiivsete energiate eest. Kui asetada must turmaliin kehale, tõmbab ta välja negatiivse energia ning eemaldab blokeeringud. Paigutatuna erinevatesse punktidesse (näiteks ..

65.00

Hõbekõrvarõngad -  ametüstiga 2

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga 2

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tilga kujuline ametüst 5x6mm. Kõrvarõngaste pikkus 3,5cm. Kaal 3,50g..

20.00

Hõbekõrvarõngad -  must turmaliin

Hõbekõrvarõngad - must turmaliin

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tilga kujuline must turmaliin 18x14mm. Kõrvarõngaste pikkus 3,5cm. Kaal 5,67Must turmaliin on väga efektiivne needuste, psüühilise rünnaku ning pahasoovlikkuse blokeerija; kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse, elektromagnetiliste häirete, radiatsiooni ning kõikvõimalike negatiivsete energiate eest. Kui asetada must turmaliin kehale, tõmbab ta välja negatiivse energia ning eemaldab blokeeringud. Paigutatuna erinevatesse punktidesse (näiteks nur..

35.00

Hõbekõrvarõngad -  must turmaliin 2

Hõbekõrvarõngad - must turmaliin 2

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne ruudu kujuline must turmaliin 9x14mm. Kõrvarõngaste pikkus 3,2cm. Kaal 5,49Must turmaliin on väga efektiivne needuste, psüühilise rünnaku ning pahasoovlikkuse blokeerija; kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse, elektromagnetiliste häirete, radiatsiooni ning kõikvõimalike negatiivsete energiate eest. Kui asetada must turmaliin kehale, tõmbab ta välja negatiivse energia ning eemaldab blokeeringud. Paigutatuna erinevatesse punktidesse (näiteks nurkadess..

35.00

Hõbekõrvarõngad -  must turmaliin ja granaat

Hõbekõrvarõngad - must turmaliin ja granaat

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tilga kujuline granaat tipus, keskel piklik must turmaliin ja üleval ümar 5mm granaat.. Kõrvarõngaste pikkus 4,4cm. Kaal 3,37Must turmaliin on väga efektiivne needuste, psüühilise rünnaku ning pahasoovlikkuse blokeerija; kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse, elektromagnetiliste häirete, radiatsiooni ning kõikvõimalike negatiivsete energiate eest. Kui asetada must turmaliin kehale, tõmbab ta välja negatiivse energia ning eemaldab blokeeringud. Paigu..

39.00

Hõbekõrvarõngad -  oksüdeeritud roosa kvartsiga

Hõbekõrvarõngad - oksüdeeritud roosa kvartsiga

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne 8mm roosa kvarts.  Kõrvarõngaste pikkus 4,2cm. Kaal 5.04g..

35.00

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga

925 hõbekõrvarõngad, Indiast, käsitöö! Naturaalne ametüst 10x5mm. Kõrvarõngaste pikku 2,5cm, kaal 3g.Ametüsti on peetud süütuse, hingerahu ning vooruslikkuse sümboliks ning sellele on omistatud parandavat toimet.Antiikajal usuti, et ametüst kaitseb joobe eest (nimetus ametüst tuleneb kreekakeelsest sõnast a-methystos – "mitte-purjus").Kuna lillat värvi on peetud kahetsuse värviks, kasutati seda keskajal palvehelmete valmistamiseks. Sakslane Conrad von Megenburg kirjutas 14. sajandil, et ametüst peletab kurj..

22.00

Hõbekõrvarõngad - filigraansed südamed

Hõbekõrvarõngad - filigraansed südamed

925 hõbekõrvarõngad, Indoneesiast, Bali saarelt, käsitöö! Bali hõbeehetele iseloomulik filigraanne motiiv. Kõrvarõngaste mõõt: 2,6x2,4cm. Kogupikkus 3,5cm ..

20.00

Hõbekõrvarõngad - granaadiga 5

Hõbekõrvarõngad - granaadiga 5

925 hõbekõrvarõngad, India käsitöö!  Ümar 5mm naturaalne granaat,  kõrvarõngaste pikkus 3.5cm, kaal 3gGranaat on pika ajaloo ja laialdaste kasutusviisidega kristall. Idamaades kanti granaati 13-14. sajandil putukate peletamiseks. Venemaal kasutati granaate aga selleks, et kaitsta end looduskatastroofide eest. Laialdasemat kasutust leidis granaat aga erinevates rituaalidest. Eestkätt kasutati seda kristalli nõidusest vabanemiseks või kurjade vaimude välja ajamiseks. Arvati ka, et ta tõrjub eemale d..

25.00

Hõbekõrvarõngad - granaat

Hõbekõrvarõngad - granaat

925 hõbekõrvarõngad,India käsitöö!Tilga kujuline naturaalne granaat 8x5mm,  kõrvarõngaste pikkus 2.3cm, kaal 3.1g ..

20.00

Hõbekõrvarõngad - kiilid kuukiviga

Hõbekõrvarõngad - kiilid kuukiviga

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne vikerkaare kuukivi 3mm, Kõrvarõngaste pikkus 3cm. Kaal 7,8g..

35.00

Hõbekõrvarõngad - kollane vask kaltsiit

Hõbekõrvarõngad - kollane vask kaltsiit

925 hõbekõrvarõngad, India käsitöö! Ümar kollane vask kaltsiit 8mm,  kõrvarõngaste pikkus 2.5cm, kaal 2.4gKaltsiit on väga laialt levinud kristall, mida leidub nii läbipaistva, rohelise, roosa, kollase/oranzi ja sinisena.  Kaltsiit on erakordselt tugev võimendaja ja tervendaja. Ruumi asetatuna puhastab kaltsiit keskkonna negatiivsest energiast ning tõstab ruumis viibijate energiat. Kaltsiit aitab ka taastada lootuse ja motivatsiooni. Ta puhastab nii füüsilist, kui ka peenkeha. Lisaks sellele ..

18.00

Tooted 1 kuni 12, kokku 44 tootest (4 lehekülge)