Bali / India hõbeehted

Siit kategooriast leiab eksootilisemaid ehteid otse Bali saarelt Indoneesiast või parimatelt käsitöölistelt Indiast. Kõik ehted on 925 prooviga hõbedast naturaalsete poolvääriskividega.


Tootevõrdlus (0)


Hõbekäekett - kuukividega

Hõbekäekett - kuukividega

Hõbekäekett, baasmetall 925 hõbe, India käsitöö, naturaalsed vikerkaare kuukivid 8x6mm. Käeketi kaal 19,5g,Reguleeritava pikkusega 19-20cm ..

45.00

Hõbekõrvarõngad  - küaniidiga

Hõbekõrvarõngad - küaniidiga

925 hõbesõrmus otse Indiast, naturaalse küaniidiga. Kivi mõõt 8mm.  Kõrvarõngaste pikkus 2,85cm Kaal 2,85gKüaniidi näol on tegemist uue ajastu kristalliga, millel on tugev puhastav ja tervendav mõju. Küaniidi nimetus on tulnud tema sinisest värvusest. Nimelt tähendab kreeka keeles kyanitis sinakashalli. Kristalli esineb sageli piklike ja lamedate prismadena ning suurte kõvaduserinevuste tõttu on teda küllaltki tülikas lihvida ja töödelda.Uue ajastu kristallina õpetab küaniit kasutama eluenergiat n..

30.00

Hõbekõrvarõngad -  ametüstiga 2

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga 2

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tilga kujuline ametüst 5x6mm. Kõrvarõngaste pikkus 3,5cm. Kaal 3,50g..

20.00

Hõbekõrvarõngad -  granaat graanulitega

Hõbekõrvarõngad - granaat graanulitega

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne 6mm punane granaat. Kõrvarõngaste pikkus 3cm. Kaal 3,64gGranaat sobib hästi kõigile, kes soovivad oma eluga edasi liikuda. Neile, kellel on ees ootamas raske periood, kes plaanivad mõne projekti või ettevõtmise algatamist või kes tegelevad mõne loova valdkonnaga.Granaati võiksid endaga kaasas kanda ka kõik need, kes tunnevad, et kipuvad liialt kiirustama ja läbi elu tormama ning peaksid püüdma õppida elama rohkem siin ja praegu.Hea kaaslane ..

29.00

Hõbekõrvarõngad -  kuukiviga

Hõbekõrvarõngad - kuukiviga

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne läätse kujuline vikerkaare kuukivi 10x6mm. Kõrvarõngaste pikkus 2,5cm. Kaal 4,10gVikerkaare kuukivile on iseloomulik sinakas läige kivi tekstuuris. Vahel võib leida vikerkaare kuukivi tekstuurist musti laike/täppe, mis jäänud sinna tugevast kaitsekivist turmaliinist, seega seesugused kuukivid on eriti erilised. Vikerkaare kuukivil on palju tavalise kuukivi omadusi, nagu armastuse ja romantikaga seotud vägi. Antud kivi aitab sul jääda iseendaks ka..

30.00

Hõbekõrvarõngad -  must turmaliin 2

Hõbekõrvarõngad - must turmaliin 2

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne ruudu kujuline must turmaliin 9x14mm. Kõrvarõngaste pikkus 3,2cm. Kaal 5,49Must turmaliin on väga efektiivne needuste, psüühilise rünnaku ning pahasoovlikkuse blokeerija; kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse, elektromagnetiliste häirete, radiatsiooni ning kõikvõimalike negatiivsete energiate eest. Kui asetada must turmaliin kehale, tõmbab ta välja negatiivse energia ning eemaldab blokeeringud. Paigutatuna erinevatesse punktidesse (näiteks nurkadess..

35.00

Hõbekõrvarõngad -  roheline ametüst

Hõbekõrvarõngad - roheline ametüst

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tahuline  roheline ametüst 18x12mm Kõrvarõngaste pikkus 3,5cm. Kaal 8g..

65.00

Hõbekõrvarõngad -  tsitriiniga

Hõbekõrvarõngad - tsitriiniga

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tilga kujuline tsitrii 8x10mm. Kõrvarõngaste pikkus 3cm. Kaal 2,8g..

40.00

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga

925 hõbekõrvarõngad, Indiast, käsitöö! Naturaalne ametüst 10x7mm. Kõrvarõngaste pikkus 3cm, kaal 4,2g. ..

25.00

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga

925 hõbekõrvarõngad, Indiast, käsitöö! Naturaalne ametüst 10x5mm. Kõrvarõngaste pikku 2,5cm, kaal 3g.Ametüsti on peetud süütuse, hingerahu ning vooruslikkuse sümboliks ning sellele on omistatud parandavat toimet.Antiikajal usuti, et ametüst kaitseb joobe eest (nimetus ametüst tuleneb kreekakeelsest sõnast a-methystos – "mitte-purjus").Kuna lillat värvi on peetud kahetsuse värviks, kasutati seda keskajal palvehelmete valmistamiseks. Sakslane Conrad von Megenburg kirjutas 14. sajandil, et ametüst peletab kurj..

22.00

Hõbekõrvarõngad - granaadiga 2

Hõbekõrvarõngad - granaadiga 2

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne ümar 6mm punane granaat. Kõrvarõngaste pikkus 2,5cm. Kaal 2,0g..

20.00

Hõbekõrvarõngad - granaadiga 5

Hõbekõrvarõngad - granaadiga 5

925 hõbekõrvarõngad, India käsitöö!  Ümar 5mm naturaalne granaat,  kõrvarõngaste pikkus 3.5cm, kaal 3gGranaat on pika ajaloo ja laialdaste kasutusviisidega kristall. Idamaades kanti granaati 13-14. sajandil putukate peletamiseks. Venemaal kasutati granaate aga selleks, et kaitsta end looduskatastroofide eest. Laialdasemat kasutust leidis granaat aga erinevates rituaalidest. Eestkätt kasutati seda kristalli nõidusest vabanemiseks või kurjade vaimude välja ajamiseks. Arvati ka, et ta tõrjub eemale d..

25.00

Tooted 1 kuni 12, kokku 62 tootest (6 lehekülge)