Bali / India hõbeehted

Siit kategooriast leiab eksootilisemaid ehteid otse Bali saarelt Indoneesiast või parimatelt käsitöölistelt Indiast. Kõik ehted on 925 prooviga hõbedast naturaalsete poolvääriskividega.


Tootevõrdlus (0)


Hõbekäekett  -  must turmaliin

Hõbekäekett - must turmaliin

Hõbekäekett 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tahumatu erikujuline must turmaliin. Käeketi pikkus 17,5cm, pindatav osa 3cm. Kaal 15,34Must turmaliin on väga efektiivne needuste, psüühilise rünnaku ning pahasoovlikkuse blokeerija; kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse, elektromagnetiliste häirete, radiatsiooni ning kõikvõimalike negatiivsete energiate eest. Kui asetada must turmaliin kehale, tõmbab ta välja negatiivse energia ning eemaldab blokeeringud. Paigutatuna erinevatesse punktidesse (näiteks ..

65.00

Hõbekäekett - kuukividega

Hõbekäekett - kuukividega

Hõbekäekett, baasmetall 925 hõbe, India käsitöö, naturaalsed vikerkaare kuukivid 8x6mm. Käeketi kaal 19,5g,Reguleeritava pikkusega 19-20cm ..

45.00

Hõbekõrvarõngad  - küaniidiga

Hõbekõrvarõngad - küaniidiga

925 hõbesõrmus otse Indiast, naturaalse küaniidiga. Kivi mõõt 8mm.  Kõrvarõngaste pikkus 2,85cm Kaal 2,85gKüaniidi näol on tegemist uue ajastu kristalliga, millel on tugev puhastav ja tervendav mõju. Küaniidi nimetus on tulnud tema sinisest värvusest. Nimelt tähendab kreeka keeles kyanitis sinakashalli. Kristalli esineb sageli piklike ja lamedate prismadena ning suurte kõvaduserinevuste tõttu on teda küllaltki tülikas lihvida ja töödelda.Uue ajastu kristallina õpetab küaniit kasutama eluenergiat n..

30.00

Hõbekõrvarõngad -  ametüstiga 2

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga 2

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tilga kujuline ametüst 5x6mm. Kõrvarõngaste pikkus 3,5cm. Kaal 3,50g..

20.00

Hõbekõrvarõngad -  granaat graanulitega

Hõbekõrvarõngad - granaat graanulitega

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne 6mm punane granaat. Kõrvarõngaste pikkus 3cm. Kaal 3,64gGranaat sobib hästi kõigile, kes soovivad oma eluga edasi liikuda. Neile, kellel on ees ootamas raske periood, kes plaanivad mõne projekti või ettevõtmise algatamist või kes tegelevad mõne loova valdkonnaga.Granaati võiksid endaga kaasas kanda ka kõik need, kes tunnevad, et kipuvad liialt kiirustama ja läbi elu tormama ning peaksid püüdma õppida elama rohkem siin ja praegu.Hea kaaslane ..

29.00

Hõbekõrvarõngad -  kuukiviga

Hõbekõrvarõngad - kuukiviga

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne läätse kujuline vikerkaare kuukivi 10x6mm. Kõrvarõngaste pikkus 2,5cm. Kaal 4,10gVikerkaare kuukivile on iseloomulik sinakas läige kivi tekstuuris. Vahel võib leida vikerkaare kuukivi tekstuurist musti laike/täppe, mis jäänud sinna tugevast kaitsekivist turmaliinist, seega seesugused kuukivid on eriti erilised. Vikerkaare kuukivil on palju tavalise kuukivi omadusi, nagu armastuse ja romantikaga seotud vägi. Antud kivi aitab sul jääda iseendaks ka..

30.00

Hõbekõrvarõngad -  must turmaliin 2

Hõbekõrvarõngad - must turmaliin 2

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne ruudu kujuline must turmaliin 9x14mm. Kõrvarõngaste pikkus 3,2cm. Kaal 5,49Must turmaliin on väga efektiivne needuste, psüühilise rünnaku ning pahasoovlikkuse blokeerija; kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse, elektromagnetiliste häirete, radiatsiooni ning kõikvõimalike negatiivsete energiate eest. Kui asetada must turmaliin kehale, tõmbab ta välja negatiivse energia ning eemaldab blokeeringud. Paigutatuna erinevatesse punktidesse (näiteks nurkadess..

35.00

Hõbekõrvarõngad -  must turmaliin ja granaat

Hõbekõrvarõngad - must turmaliin ja granaat

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne tilga kujuline granaat tipus, keskel piklik must turmaliin ja üleval ümar 5mm granaat.. Kõrvarõngaste pikkus 4,4cm. Kaal 3,37Must turmaliin on väga efektiivne needuste, psüühilise rünnaku ning pahasoovlikkuse blokeerija; kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse, elektromagnetiliste häirete, radiatsiooni ning kõikvõimalike negatiivsete energiate eest. Kui asetada must turmaliin kehale, tõmbab ta välja negatiivse energia ning eemaldab blokeeringud. Paigu..

39.00

Hõbekõrvarõngad -  oksüdeeritud roosa kvartsiga

Hõbekõrvarõngad - oksüdeeritud roosa kvartsiga

Hõbekõrvarõngad 925 prooviga, India käsitöö.  Naturaalne 8mm roosa kvarts.  Kõrvarõngaste pikkus 4,2cm. Kaal 5.04g..

35.00

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga

925 hõbekõrvarõngad, Indiast, käsitöö! Naturaalne ametüst 10x7mm. Kõrvarõngaste pikkus 3cm, kaal 4,2g. ..

25.00

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga

Hõbekõrvarõngad - ametüstiga

925 hõbekõrvarõngad, Indiast, käsitöö! Naturaalne ametüst 10x5mm. Kõrvarõngaste pikku 2,5cm, kaal 3g.Ametüsti on peetud süütuse, hingerahu ning vooruslikkuse sümboliks ning sellele on omistatud parandavat toimet.Antiikajal usuti, et ametüst kaitseb joobe eest (nimetus ametüst tuleneb kreekakeelsest sõnast a-methystos – "mitte-purjus").Kuna lillat värvi on peetud kahetsuse värviks, kasutati seda keskajal palvehelmete valmistamiseks. Sakslane Conrad von Megenburg kirjutas 14. sajandil, et ametüst peletab kurj..

22.00

Hõbekõrvarõngad - filigraansed südamed

Hõbekõrvarõngad - filigraansed südamed

925 hõbekõrvarõngad, Indoneesiast, Bali saarelt, käsitöö! Bali hõbeehetele iseloomulik filigraanne motiiv. Kõrvarõngaste mõõt: 2,6x2,4cm. Kogupikkus 3,5cm ..

20.00

Tooted 1 kuni 12, kokku 70 tootest (6 lehekülge)