Ehete puhastusvahendid

Ehete puhastusvahendidTootevõrdlus (0)


Puhastuslapp hõbedale

Puhastuslapp hõbedale

Suur puhastuslaps hõbedale ja üle hõbetatud ehetele. Puhastuslapi mõõt: 30x24cm. Hõbeda puhastuslapp on immutatud spetsiaalsete ehete puhastamiseks mõeldud kemikaalidega ning on pakendist välja võttes kohe kasutusvalmis. Puhastuslapp poleerib õrnalt, andes briljantse sära. Eriti mustade ehete puhul soovitatakse üks lapi nurk niisutada, sellega ehe üle hõõruda ning seejärel lapi kuiva osaga ehe üle käia. Lappi ei tohi pesta!  100% puuvill, 5-15% seepi. Toodetud Saksamaal.Vaata ka puhastuslapp kulla..

7.00

Puhastuslapp hõbedale Hagerty

Puhastuslapp hõbedale Hagerty

Suur puhastuslaps hõbedale ja üle hõbetatud ehetele. Puhastuslapi mõõt: 30x35cm. 1895. aastal asutatud Hagerty on saanud juhtivaks kvaliteetsete puhastusvahendite kaubamärgiks juveelide, kellade ja kodutarvete tööstuses. See 100% puuvillast valmistatud lapp on immutatud Hagerty eksklusiivse puhastusvahendiga, mis uuendab teie esemete sära.Puhastamine on lihtne; hõõruge lapiga õrnalt esemele, et noorendada selle läiget. See pehme lapp ei kriimusta ega jälgi teie ehteid ja sobib mustuse koheseks eemaldam..

10.00

Puhastuslapp kullale

Puhastuslapp kullale

Suur puhastuslaps kullale  ja üle kullatud ehetele. Puhastuslapi mõõt: 30x24cm. Kulla puhastuslapp on immutatud spetsiaalsete ehete puhastamiseks mõeldud kemikaalidega ning on pakendist välja võttes kohe kasutusvalmis. Puhastuslapp on sobilik nii punasele, valgele kui ka kollasele kullale, plaatiumile, mitmevärvilistele ja ülekullatud ehetele.Puhastuslapp poleerib õrnalt, andes briljantse sära. Eriti mustade ehete puhul soovitatakse üks lapi nurk niisutada, sellega ehe üle hõõruda ning seejärel la..

7.00

Puhastuslapp kullale Hagerty

Puhastuslapp kullale Hagerty

Suur puhastuslapskullale ja üle kullatud ehetele. Puhastuslapi mõõt: 30x35cm. See Hagerty puhastuslapp kullale on ideaalne kuldehete kiireks ja vaevata puhastamiseks. See 100% puuvillast valmistatud lapp on immutatud Hagerty eksklusiivse puhastusvahendiga, mis uuendab kollase, valge ja punase kulla sulamite sära.Puhastamine on lihtne: hõõruge lapiga õrnalt eset, et taastada selle kõrgläige. See pehme lapp ei kriimusta teie ehteid ning sobib mustuse eemaldamiseks sõrmustelt, käevõrudelt, ripatsitelt, kõ..

10.00

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)