Ehete puhastusvahendid

Ehete puhastusvahendidTootevõrdlus (0)


Puhastuslapp hõbedale

Puhastuslapp hõbedale

Suur puhastuslaps hõbedale ja üle hõbetatud ehetele. Puhastuslapi mõõt: 30x24cm. Hõbeda puhastuslapp on immutatud spetsiaalsete ehete puhastamiseks mõeldud kemikaalidega ning on pakendist välja võttes kohe kasutusvalmis. Puhastuslapp poleerib õrnalt, andes briljantse sära. Eriti mustade ehete puhul soovitatakse üks lapi nurk niisutada, sellega ehe üle hõõruda ning seejärel lapi kuiva osaga ehe üle käia. Lappi ei tohi pesta!  100% puuvill, 5-15% seepi. Toodetud Saksamaal.Vaata ka puhastuslapp kulla..

6.00

Puhastuslapp kullale

Puhastuslapp kullale

Suur puhastuslaps kullale  ja üle kullatud ehetele. Puhastuslapi mõõt: 30x24cm. Kulla puhastuslapp on immutatud spetsiaalsete ehete puhastamiseks mõeldud kemikaalidega ning on pakendist välja võttes kohe kasutusvalmis. Puhastuslapp on sobilik nii punasele, valgele kui ka kollasele kullale, plaatiumile, mitmevärvilistele ja ülekullatud ehetele.Puhastuslapp poleerib õrnalt, andes briljantse sära. Eriti mustade ehete puhul soovitatakse üks lapi nurk niisutada, sellega ehe üle hõõruda ning seejärel la..

6.00

Puhastusvedelik kullale

Puhastusvedelik kullale

Vedelik kullast ehetele. Aseta ehted vedelikus olevale restile 4-8 minutiks. Peale seda tõsta rest vedelikust välja ja loputa hoolikalt sooja veega ning kuivata pehme riidega. Kulla puhastusvedelik ei sobi hõbedale, teistele metallidele, pärlitele, korallidele, pehmetele ja värvilistele kividele nagu malahiit ja lasuriit. Sisaldus: alla 5% mitte ioonilised pinnapuhastajad, lõhnained, sidrunhape. Põhjustab silma sattudes ärritust, võib põhjustada nahaärritust. Hoida laste eest kättesaamatus ka..

8.00

Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)