Transport

Ehtemaailma e-poest ostetud kaup jõuab Ostjani Omniva teenuseid kasutades Eesti Posti postkontoritesse (maksitähtkiri või Omniva kullerteenus) või Smart Posti (http://www.smartpost.ee/) või Omniva pakiautomaadi või Cargobussi vahendusel vastavalt Ostja enda poolt valitud teenusele. Tellimused, mille summa ületab 180 EURi (150+km), toimetatakse Eesti siseselt Ostjani meie kulul maksitähtkirja, Smart posti või Omniva pakiautomaadi teenuseid kasutatdes. Kullerteenus ei laiene tasuta saatmise alla.  Olemas olev kaup toimetatakse Ostjani kuni 3-5 tööpäeva jooksul peale raha laekumist meie pangakontole. Tellimisel oleva kauba tarneaeg jääb pikem. 

Tellimuse täitmisega tegeletakse tööpäeviti (E-R) kella 10-17ni. Ettetellimisel olevat kaupa (mille tarneaeg jääb kuni 10 tööpäeva) postitatakse reeglina T ja R. 

NB! Peale postiteatise väljastamist hoiab Omniva saadetist kuni 15 päeva. Smart Post hoiab saadetisi automaadis 7 päeva. Juhul, kui klient ei lähe oma pakile õigeaegselt järele, saadetakse see meile tagasi. Uuesti postitamine maksab kliendile 8 euri. Kliendil on alati võimalik uurida oma tellimuse kohta e-maili teel: info@ehtemaailm.ee