Ostuinfo

Toodete lisamine ostukorvi

Kõik Ehtemaailma e-poes olevate toodete pildid on illustratiivsed ning kauba kohta on püütud edasi anda võimalikult identset pilti - ehtekivide värv võib olla mõningatel juhtudel erineva tooniga olenevalt konkreetse arvutiekraani värvigammast!

Ehtemaailma e-poes on hinnad eurodes (€).

Igal tootel on juures nupp "ostukorv", mille peal klõpsates saate lisada vajaliku arvu tooteid ostukorvi. Kindlasti veenduge ennem, et ostukorvi on valitud vähemalt 1 tükk ning et valitud kaup on just Teile sobiv! Juhul, kui ühest tootest on olemas mitu erinevat varianti või suurust koos erineva kaaluga, on võimalik soovitud kaup fikseerida menüü valikuga või jätta soovitud kommentaar tellimuse lõpus vastavale väljale. Ostmiseks valige erineva kategooria toodete alt sobivad kaubad ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks tuleb valida "OSTUKORV" ja sinna peale klõpsates avaneb Teile selle sisu.

Kui kasutatakse sooduskupongi, tuleb ka see kinnitada ostukorvis olles, sisestades sooduskupongi kood vastavale väljale. 

Kuniks kaup on Ostja ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see saadaval ka kõigile teistele klientidele. Kui kõik vajalikud tooted on ära valitud ning ostukorvis kirjas, saate vormistada tellimuse läbi  maksekeskuse, mis hõlmab endast kõiki suuremaid Eesti pankasid:  Swedpank, Nordea, SEB, LHV. Lisaks on võimalik kasutada PayPal makset. Oluline on jälgida, et kõik Teie andmed oleksid korrektsed, vastasel juhul ei jõua tellimus Teieni. Müüja ei vastuta Ostja poolt e-poes sisestatud andmete õigsuse eest ehk kui ostja sisestab ebakorrektse postiaadressi (postiautomaadi asukoha), ei pruugi saadetis kohale jõuda ning müüjal ei lasu selle eest vastutust. Oma eksimusest tuleks müüjale teada anda koheselt, sest enamasti on võimalik kiire teavitamise korral asju ümber muuta! 
Kaupade hinnad Ehtemaailm.ee kodulehel on eurodes. Kaupade eest tasutakse vastavalt kliendi valikule kas:

1. pangaülekandega kasutades  maksekeskust

2.PayPal ülekandega

3. Arve alusel pangaülekandega Salista OÜ arvelduskontole Swedbanka. Arve tasumise tähtaeg on kolm kalendripäeva arvates tellimise päevast, kui ei ole erikokkuleppel teisiti määratud.

4. Liisi järelmaksu kasutades

Peale tellimuse edastamist saab klient e-posti aadressile tellimuse kinnituse arve (VÕS § 621 lg 3). Juhul, kui tellimuse kinnituse arve ei ole paari tunni jooksul peale tellimuse esitamist Teie e-posti aadressile jõudnud (soovitav vaadata üle ka rämpsposti osa), siis teavitage sellest Ehtemaailm.ee-d meili teel info@ehtemaailm.ee.
Kui arve ei ole tasutud 3 kalendripäeva jooksul, siis tellimus tühistatakse. Kaup saadetakse teele alles peale Tellija raha laekumist Müüja arvele. Arve tasumisel tuleb kontrollida kõikide andmete õigsust ning selgitusse märkida tellimusarve number ja toote kirjeldus.
Ettetellimisel olevad kaubad on ära näidatud toote müügihinnas (100%).  Eritellimisel kaupade (kuld-ja hõbenimeketid) tarneaeg on kuni 30 päeva, üldjäänud kauba tarneaeg jääb 3-10 tööpäeva piiresse. Tellimisel olevat kaupa tellitakse E ja N ehk kaks korda nädalas, näiteks kui tellimus on tehtud reedel, siis läheb esmaspäevasesse tarnesse. 

 Eritellimusel valmivad tooted, nagu näiteks nimelised ehted, ei kuulu tagastamisele nende eripärast olenevalt (va defektsed esemed). Tellimisel oleva kauba kohta rohkem infot: info@ehtemaailm.ee

 

Probleemide ilmnemisel ja küsimuste või kahtluse tekkimisel on soovitav alati ühendust võtta, muidu jäävadki lahendused tulemata!

info@ehtemaailm.ee või telefoni teel: 524 9429